Ubytovanie Levice
REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Pohostinstvo a Ubytovanie
Don Carlos - Kozárovce

Prevádzka:
Karol Hitka
Mlynská 478
935 22 Kozárovce

Telefón: +421 905 255 539
E-mail: doncarlos@pobox.sk
Web: www.levice-ubytovanie.sk

GPS: N 48.31933, E 18.52211

Užitočné vzdialenosti:
Tlmače: 4 km, Zlaté Moravce: 12 km, Mochovce: 13 km, Levice: 14 km, Nová Baňa: 19 km, Pripojenie na diaľnicu R1: 7 km

Don Carlos Vám ponúka lacné ubytovanie pri Leviciach

Vážení návštevníci našich stránok, dovoľte nám, aby sme Vám mohli predstaviť naše služby, nakoľko ste sa rozhodli hľadať ubytovanie v Leviciach. Ubytovanie Don Carlos, vzdialené len štrnásť kilometrov od mesta Levice je určené najmä pre partie robotníkov pracujúcich v okolí Levíc, obchodných zástupcov na služobných cestách, turistov i návštevníkov mesta Levice. Ubytovanie spĺňa všetky štandardy a Vaša spokojnosť je zaručená.

Lacné Ubytovanie Levice - Ubytovanie Don Carlos neďaleko Levíc

Pohostinstvo a ubytovanie Don Carlos poskytujúce našim zákazníkom ubytovanie pri Leviciach má prevádzku v neďalekej obci Kozárovce. Naše služby v oblasti ubytovania poskytujeme celoročne. Naši hostia využívajú hlavne dlhodobé ubytovanie. Levice sú vzdialené len približne štrnásť kilometrov, jadrová elektráreň Mochovce iba trinásť kilometrov.

Od marca 2011 poskytujeme našim zákazníkov ubytovanie pri Leviciach

Rozhodnutie rozšíriť naše služby značne ovplyvnila okrem iného aj významná poloha nášho ubytovacieho zariadenia, nakoľko v bezprostrednej blízkosti sídli firma SES Tlmače a. s. a tiež Atómová elektráreň Mochovce. Prestavba a úprava pôvodných priestorov pohostinstva bola síce náročná, no veríme, že cieľ sa nám podarilo splniť a dnes Vám môžeme ponúknuť plnohodnotné ubytovanie pri Leviciach.

Ubytovanie Don Carlos - Ubytovňa Levice

Ubytovňa má samostatný vchod, uzatvorený dvor pre parkovanie desiatich áut. Interiér ubytovne je priestranný, zariadený novým nábytkom a vybavený plastovými oknami. Ak hľadáte pri meste Levice ubytovanie, vieme Vám poskytnúť až 25 lôžok na spanie. Ubytovňa Don Carlos disponuje aj veľkým sociálnym zariadením (sprchy a WC), veľkou spoločenskou miestnosťou a vybavenou kuchynkou pre prípravu jedál. Jednou z možností pre ubytovanie je aj prenájom jednoizbového bytu priamo v areáli ubytovne.

Chystáte sa do mesta Levice? Ubytovanie si rezervujte už dnes

Využite interaktívny rezervačný formulár, ktorý nájdete na našich stránkach a zarezervujte si ubytovanie priamo z pohodlia Vášho domu. V prípade záujmu o ubytovanie v blízkosti mesta Levice nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, prípadne sa informovať o cenách a voľných kapacitách (telefonicky alebo emailom).