Ubytovanie Levice
REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Pohostinstvo a Ubytovanie
Don Carlos - Kozárovce

Prevádzka:
Karol Hitka
Mlynská 478
935 22 Kozárovce

Telefón: +421 905 255 539
E-mail: doncarlos@pobox.sk
Web: www.levice-ubytovanie.sk

GPS: N 48.31933, E 18.52211

Užitočné vzdialenosti:
Tlmače: 4 km, Zlaté Moravce: 12 km, Mochovce: 13 km, Levice: 14 km, Nová Baňa: 19 km, Pripojenie na diaľnicu R1: 7 km

Víta Vás Ubytovanie Mochovce s kapacitou 25 lôžok

Ubytovňa Don Carlos je vzdialená približne 13 kilometrov od AE Mochovce. Ubytovanie je v nových priestranných trojlôžkových izbách s plastovými oknami. Izby sú vybavené novým nábytkom a laminátovými plávajúcimi podlahami.

Pracujete v elektrárni Mochovce? Ubytovanie Vám radi zabezpečíme

Poskytujeme cenovo výhodné ubytovanie pre robotníkov aj celé organizované partie robotníkov, ktorí pracujú v atómovej elektrárni v Mochovciach a okolí. Ubytovanie zabezpečujeme nielen na kratšie, ale aj na dlhšie časové obdobie, podľa dohody. Spolu môžeme ubytovať až 25 osôb v krásnych a čistých priestranných izbách. Ubytovanie Don Carlos je pomerne blízko k jadrovej elektrárni Mochovce, asi desať minút cesty autom.

Ubytovanie pri Mochovciach aj v jednoizbovom byte pre dve osoby

Ak uprednostňujete úplné súkromie, vieme Vám poskytnúť ubytovanie v samostatnom jednoizbovom byte s vlastným sociálnym zariadení (WC, sprcha). Ubytovanie sa nachádza priamo v areáli Ubytovne Don Carlos neďaleko Mochoviec. Detailnejší popis našich ubytovacích služieb nájdete v sekcii Ubytovanie.

Rezervujte si Ubytovanie Mochovce Don Carlos

Dôkazom toho, že k Vám pristupujeme skutočne na profesionálnej úrovni, pripravili sme pre Vás v sekcii Rezervácia jedinečný formulár, pomocou ktorého si pohodlne a rýchlo viete zarezervovať ubytovanie v našom zariadení z priestorov Vášho domu, či kancelárie. Ak hľadáte ubytovanie pri Mochovciach, neváhajte a zadajte svoje kontaktné údaje, začiatok a koniec pobytu, prípadne i počet osôb, pre ktoré ubytovanie potrebujete. V krátkej dobe Vás budeme kontaktovať aj s cenovým návrhom.