Ubytovanie Levice
REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Pohostinstvo a Ubytovanie
Don Carlos - Kozárovce

Prevádzka:
Karol Hitka
Mlynská 478
935 22 Kozárovce

Telefón: +421 905 255 539
E-mail: doncarlos@pobox.sk
Web: www.levice-ubytovanie.sk

GPS: N 48.31933, E 18.52211

Užitočné vzdialenosti:
Tlmače: 4 km, Zlaté Moravce: 12 km, Mochovce: 13 km, Levice: 14 km, Nová Baňa: 19 km, Pripojenie na diaľnicu R1: 7 km

Vitajte na stránke Ubytovanie Tlmače

Hľadáte ubytovanie pri Tlmačoch? Práve ste ho našli!

Zariadenie Ubytovanie Don Carlos je situované v neďalekej obci Kozárovce, vzdialenej od mesta Tlmače iba 4 km. Celkovo môžeme ponúknuť našim hosťom až 25 lôžok. Ubytovňa má celkovo deväť izieb, z toho osem izieb je určených na spanie a jedna izba plní funkciu spoločenskej miestnosti. Súkromie a pohodlie v kombinácii s výhodnými cenovými podmienkami Vás nepochybne zaujme. A navyše, samostatný jednoizbový byt, priestranné a chránené parkovisko pre desať áut priamo v areáli. Na nasledujúcom odkaze si môžete Ubytovanie Tlmače pozrieť priamo na mape. Zobraziť Kontakt

Ubytovanie Tlmače Vám ponúka príjemné priestory

Ubytovanie Don Carlos ponúka ubytovacie služby v lokalite Tlmače už od roku 2011, kedy boli nové priestory ubytovne uvedené do prevádzky. Už v tom období využilo naše ubytovanie mnoho pracovníkov pri výstavbe rýchlostnej cesty R1. Izby sú zariadené novým nábytkom a posteľami, pokryté sú plávajúcou podlahou. Veľké sociálne zariadené je dispozične riešené tak, aby postačovalo vyššie spomenutej kapacite ubytovaných hostí. Oddýchnuť si môžete v spoločenskej miestnosti. Fotografie interiéru nájdete v časti Fotogaléria.

Rezervujte si ubytovanie pri Tlmačoch už teraz

V prípade, že sa Vám naša ponuka ubytovania pri Tlmačoch zapáčila, nenechávajte nič na náhodu a pre istotu si priestory rezervujte z pohodlia Vášho domova či kancelárie už teraz. Použite na to rýchly rezervačný formulár v časti Rezervácia, vyplňte požadované údaje a odošlite. Ihneď po jeho doručení Vás budeme kontaktovať elektronicky alebo telefonicky a predstavíme Vám cenovú ponuku.

Ubytovanie Tlmače = cenovo výhodné ubytovanie pre firmy i živnostníkov

Ubytovanie Don Carlos zabezpečuje pre svojich klientov krátkodobé i dlhodobé ubytovanie pri Tlmačoch. Výhodné cenové relácie a krátku vzdialenosť od mesta Tlmače ocenia tak živnostníci ako aj malé, stredné a veľké firmy, ktoré potrebujú ubytovať svojich zamestnancov v lokalite Tlmače a okolie a zároveň chcú optimalizovať svoje náklady na ubytovanie a dopravu.